CENNIK ZAJĘĆ


Sezon 2019/2020 – cennik kursów całorocznych

Wszystkie kursy rozpoczynają się 16 września. Istnieje możliwość dołączenia w trakcie trwania kursu.

Zajęcia odbywają się w naszym Biurze przy ulicy Żelaznej 69a.

rodzaj zajęć system płatności cena za jedno spotkanie
grupowe 1x 90min
płatność miesięczna 65
płatność semestralna 62
grupowe 2x 90min
płatność miesięczna 60
płatność semestralna 57
indywidualne stacjonarne 1x60min
płatność miesięczna 110
płatność semestralna 104.50
indywidualne stacjonarne 1x 90min
płatność miesięczna 160
płatność semestralna 152
indywidualne 1x60min Skype
płatność miesięczna 80
płatność semestralna 76
indywidualne 1x 90min Skype
płatność miesięczna 115
płatność semestralna 109.30
happy hours – zajęcia indywidualne stacjonarne między 10 a 16
płatność miesięczna 80zł/60 min, 115zł/90 min
płatność semestralna 80zł/60 min, 115zł/90 min

Wszystkie ceny to ceny brutto, podane w złotówkach.

Pełna cena ze miesiąc/semestr nauki zostanie podana po zakwalifikowaniu Kursanta do grupy. Wynika to z dopasowania naszych zajęć do wypadających dni świątecznych – tak więc niektóre grupy będą miały 16 spotkań w semestrze, a inne 17, 18.

Czemu nie przyjmiemy stałej liczby zajęć dla wszystkich grup, tak jak to robią inne szkoły językowe?

Po pierwsze, wyróżnia nas to, że jesteśmy szkołą kameralną, której celem jest dostosowanie kursów do potrzeb kursantów. W związku z tym nie widzimy potrzeby w skracać semestr tylko dlatego, że tak łatwiej jest policzyć 🙂 Po drugie, nie „realizujemy podręcznika” z założoną liczbą lekcji na rozdział, tylko spotykamy się, żeby nauczyć się autentycznie używać języka – nie ograniczają nas więc grafiki. Po trzecie, większość naszych Kursantów uczy się w trybie ciągłym, tak więc zależy nam, żeby nie mieli zbyt długich przerw w nauce.

 

ZANIM SIĘ ZAPISZESZ, PRZECZYTAJ PROSZĘ:

 

Zależy nam na tym, by zasady uczestnictwa i odpłatności za nasze zajęcia były klarowne. Oto najważniejsze z nich:

– Płatności, zgodnie z harmonogramem zawartym w Państwa umowie, regulujemy na konto Mów Do Mnie o numerze 56 1140 2004 0000 3002 7750 3745. W przypadku wyboru płatności ratalnej, termin płatności raty miesięcznej przypada na dziesiąty dzień miesiąca.

– Jeśli zdecydujesz się na płatność ratalną, wysokość raty za kurs jest stała, niezależna od liczby zajęć przypadającej w danym miesiącu.

– Kursant ma standardowo 1 tydzień na odstąpienie od umowy i rezygnację z kontynuacji kursu, licząc od dnia rozpoczęcia kursu. Koszt rezygnacji to koszt odbytych zajęć. Po tym czasie rezygnacja z kontynuacji kursu jest możliwa za 1-miesięcznym okresem wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego.

– W sytuacji, gdy odwołujemy zajęcia z przyczyn od nas niezależnych, wydłużamy czas trwania kursu w czerwcu, tak by łącznie w jego ramach zrealizować założoną i określoną w umowie liczbę zajęć.

– Większość kursów opiera się na materiałach przygotowanych przez Szkołę – ich koszt pokrywa opłata wpisowa. Wyjątkiem są grupy, których celem jest przygotowanie Kursantów do egzaminów, certyfikatów itp. Prowadzone one są w oparciu o podręcznik, którego koszt pokrywa Kursant. Szkoła może pośredniczyć w zamówieniu podręczników.

– Podane ceny dotyczą zajęć w grupach o standardowej liczbie uczestników. Istnieje możliwość poprowadzenia zajęć w grupie o innej liczbie osób za dodatkową opłatą. W razie potrzeby przygotujemy szczegółową kalkulację.

– Osobom, które dołączają do kursu w trakcie trwania roku szkolnego, nasze biuro przygotuje indywidualną kalkulację ceny kursu na podstawie liczby zajęć, które pozostały do zrealizowania w danej grupie.

 

Aby się zapisać, wypełnij formularz poniżej lub wyślij wiadomość na adres poprostu(at)mowdomnie.pl.

Jeśli jednak żaden termin/zakres tematyczny nie odpowiada Twoim potrzebom, również napisz do nas – może uda nam się wykombinować inne rozwiązanie :).

 

Pozdrawiam,

Aleksandra Janowska

Mów Do Mnie