Angielski dla coachów i psychologów – 4 things that make you happy


W Warszawie i innych dużych miastach w Polsce pracuje coraz więcej obcokrajowców, którzy nie znają języka polskiego. Jako pracownicy korporacji świetnie się jednak komunikują po angielsku. Część z nich mogłaby zostać klientami naszych rodzimych psychologów i coachów, gdyby tylko ci wystarczająco dobrze znali angielski i potrafili poprowadzić w tym języku sesje.

Z drugiej strony szeroka gama narzędzi online umożliwia nam promowanie się za granicą i docieranie do osób, które chciałyby odbywać spotkania przez Skype czy inny komunikator. Dzięki temu można nie tylko zwiększyć swoją potencjalną grupę odbiorców, ale też zwiększyć zarobki czy pracować w bardziej korzystnych godzinach.

angielski dla coachów

W związku z tym, że coaching jest moim drugim zawodem i pasją, doszłam do wniosku, że chętnie poprowadziłabym kurs angielskiego właśnie dla coachów i psychologów. Mogą z niego również skorzystać osoby po prostu zainteresowane rozwojem osobistym, które chciałyby uczyć się języka w oparciu o autentyczne materiały dotyczące psychiki, duchowości i podobnych tematów.

 

 

Właśnie z myślą o takich osobach powstał nasz pierwszy zestaw ćwiczeń do nauki angielskiego dla coachów, psychologów i nie tylko.

Co w nim znajdziesz? Przede wszystkim lekki, ciekawy tekst z wyjaśnieniem nowych wyrażeń, gotowy zestaw słówek do nauki w aplikacji online, ćwiczenia leksykalne z odpowiedziami oraz pytania otwarte.

 

Brzmi dobrze? Pobierz więc plik i daj znać, jak Ci się podobało, jakie tematy interesowałyby Cię na przyszłość.

POBIERZ GOTOWĄ LEKCJĘ

 

Chcesz więcej takich materiałów do samodzielnej nauki? Zajrzyj do naszego ostatniego postu o dowcipach.

 

Zapraszamy też do zapisu do naszego newslettera. Co dwa tygodnie wysyłamy mail po angielsku, ze słowniczkiem, linkami do ciekawych materiałów online, nowych wpisów na blogu oraz unikatowych, niepublikowanych na stronie materiałów do nauki, na przykład dotyczących slangu angielskiego. Po prostu zostaw swój mail!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *