Prawdopodobnie najlepsze kursy grupowe w Warszawie :)


Wiele osób, myśląc o nauce języka angielskiego, decyduje się przede wszystkim na zajęcia indywidualne. Chcą mieć lektora na wyłączność, licząc, że dzięki temu więcej się nauczą. Faktycznie, porównując kursy indywidualne z takimi prowadzonymi w 6-8 osobowej grupie nie można odmówić im większej skuteczności. W Mów Do Mnie proponujemy jednak trzeci wariant nauki, który łączy zalety spotkań jeden na jeden i zajęć grupowych. Są to lekcje w trzyosobowych mikrogrupach.

My jesteśmy ich wielkim fanem, ponieważ z jednej strony nadal mamy dużo kontaktu z pojedyńczymi uczestnikami, z drugiej mamy większe pole do popisu jeśli chodzi o różnorodność ćwiczeń. Grupa, przez czynnik rywalizacji, działa też bardziej motywująco. Nie wspominając o tym, że przy fajnej atmosferze rozmowy kursanci zapominają o tym, że przyszli na „nudną” lekcję angielskiego.

To nasze wrażenia, ale co na ten temat mają do powiedzenia nasi klienci? Postanowiliśmy to sprawdzić, zadając im dwa pytania:

  1. Co podoba Ci się w kursach grupowych Mów Do Mnie?
  2. Co zyskujesz dzięki uczestniczeniu w kursie grupowym?

 

Oto odpowiedzi:

W kursach szkoły Mów Do Mnie zachwyciła mnie różnorodność form prowadzenia zajęć. W grupie ćwiczymy komunikację między sobą, słuchamy rozmaitych materiałów (filmy, nagrania BBC, wywiady, podcasty etc.) czy omawiamy teksty bogate w nowe słownictwo. Dla mnie idealnym rozwiązaniem wspomagającym naukę jest dostęp do aplikacji, w której lektor zapisuje nowe słownictwo poznane podczas zajęć.
Na zajęciach panuje miła i otwarta atmosfera. Lektorka jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i wybiera temat przewodni zajęć i sposób jego omówienia, tak aby zainteresować grupę.
Dzięki kursom grupowym otwieram się na komunikację z innymi osobami, co wcześniej stanowiło dla mnie barierę. Zdecydowanie zwiększyła się moja motywacja do nauki języka.
Bogusia Lewandowska

 

kursy grupowe angielski

Klimatyczne poddasze i wygodne fotele to jeden z sekretów przyjemnej atmosfery.

 

Podoba mi się możliwość poznania innych ludzi, wymiany doświadczeń, większa interakcja, dodatkowe możliwości nauki poprzez zabawę oraz nutka niepewności przed każdymi zajęciami, czy aby dziś na mojej grupie pojawi się ktoś nowy i jeśli tak, to kto to będzie 😉

Dzięki uczestniczeniu w tych zajęciach mogę się uczyć nie tylko na swoich błędach, ale również na błędach osób, które są w mojej grupie, a to jest coś unikatowego i nie do powtórzenia w ramach zajęć jeden na jeden.
Fajna jest również grywalizacja, większa interakacja pomiędzy uczestnikami i nowe rzeczy, których można się dowiedzieć od poznanych osób.
No i jest to wspaniała opcja dla leniwców, gdyż motywacja do odrabiania pracy domowej, nauki oraz działania, jest zdecydowanie większa 🙂

Marcin Kołda

 

W kursach podobają mi się luźna i kameralna atmosfera. Ciekawe tematy. Pozytywni ludzie 🙂
Największą korzyścią dla mnie jest poszerzenie słownictwa, zwiększenie sprawności jezykowej i co za tym idzie większa pewność w posługiwaniu się językiem angielskim. Plus nowe znajomości i nowa wiedza na ciekawe tematy;)

Bogusia Małuj

 

Zanim zacząłem się uczyć w grupie, uczyłem się w „Mów do mnie” na zajęciach indywidualnych. Nie wierzyłem, że nauka w grupach to dobry pomysł. Sądziłem, że nauczę się szybciej i lepiej wybierając indywidualny program nauczania. Zacząłem uczyć się angielskiego w marcu 2018r., a kilka miesięcy później Ola powiedziała mi: Teraz masz już podstawową wiedzę i powinieneś spróbować, jak to naprawdę jest uczyć się w grupie. Kilka razy zachęcała mnie do wzięcia udziału w jednym spotkaniu grupowym, jako świetnej metodzie nauki. Sądzicie, że jej uwierzyłem? Początkowo nie, ale powiedziałem sobie: „Żyje się raz”. Postanowiłem spróbować.

Teraz nie mogę sobie wyobrazić innego rodzaju nauki. W grupie można rozmawiać z innymi ludźmi, śmiejąc się z zabawnych sytuacji (między innymi z naszych gaf) – oczywiście wszystko po angielsku. Przede wszystkim muszę powiedzieć, że stałem się bardziej pewny siebie, używając angielskiego na co dzień. Jeśli Ty nie używasz angielskiego na co dzień – będziesz. Na koniec jeszcze taka ciekawostka… Początkowo planowałem napisać powyższy tekst w języku angielskim, prosząc Olę, aby opublikowała moją opinię nawet z błędami. Miało to na celu pokazanie, że nauka języka to proces, a nie zakup produktu w pudełku. Napisałem tekst, jednak Ola prosiła, bym napisał go jeszcze raz po polsku. Z czystej ciekawości wrzuciłem oryginalnie napisany tekst w języku angielskim do translatora – wówczas zobaczyłem, że w niektórych miejscach użyłem niewłaściwego czasu. Powodzenia! 🙂

Maciej Szczypiński

 

kursy grupowe angielski

Kawa, kino i kabaretki – oto przykład tego, jak zdarza nam się pracować.

 

Odpowiadając na pierwsze z pytań, to znaczy co podoba mi się w grupowych kursach, po pierwsze muszę napisać, że grupowe spotkania są mega motywujące do działania! Koledzy i koleżanki z grupy pomagają w trudniejszych tematach lub zagadnieniach, dają cenne wskazówki nauki i korzystania z Quizlet, już nie wspomnę o dodatkowej grupie na fb, na której wrzucamy sobie dodatkowo ciekawe artykuły oraz teksty, które czytam, a zarazem nie czuję że się uczę.
Korzystając z zajęć grupowych zyskuję większą pewność siebie jeżeli chodzi o mówienie w języku angielskim oraz motywację do nauki.
Poleciłam już oczywiście zajęcia grupowe mojej koleżance z pracy, w końcu motywacja potrzebna jest wszystkim, nawet w okresie zbliżających się postanowień noworocznych 🙂
Ewelina Dziedzic

 

W kurasach grupowych podoba mi się przede wszystkim to, ze mam możliwość uczyć się też od innych uczestników. Rozmawiamy przez cały czas na różne tematy, wymieniamy się opiniami i doświadczeniami.
Dzięki uczestniczeniu w kursach grupowych uczę się przede wszystkim nowych słów, wyrażeń. Dodatkowo nabieram większej pewności w komunikacji w grupie.
Wiktoria Czubakowska

 

kursy grupowe angielski

 

Ola prowadzi zajęcia na bardzo wysokim poziomie i w pełni profesjonalnie.
Mała grupa słuchaczy sprawia, że czuję się jakbym był wśród znajomych, z którymi razem chcemy uczyć się angielskiego.
Ola nie tylko uczy angielskiego, ale pokazuje też jak nie zniechęcać się i motywować się do nauki.
Cieszę się, że mogę uczyć się angielskiego z szkołą językową Mów Do Mnie.

Michał C.

 

Na zajęciach u Ciebie panuje świetna atmosfera – siedzimy w kilka osób na mega wygodnych fotelach jak starzy dobrzy znajomi i urządzamy sobie pogadankę przy herbatce 🙂
Klimat zajęć jest mało szkolny co sprzyja chęci uczenia się. Już nie raz spotkałam się na prywatnych zajęciach ze szkolną ławką i tablicą – nadająca z góry dystans pomiędzy nauczycielem a uczniem.
Dodatkowo tematyka zajęć jest bardzo luźna, materiały przyjemne, ciekawe i zróżnicowane – poczynając od listeningów z „życia wziętych”, interpretacji piosenek, oglądania konferencji z TedTalks, wyrażania opinii na różne tematy, ćwiczeń wymowy i wiele, wiele innych.
Dodatkowo na każdych zajęciach tworzony jest na bieżąco quizlet, dzięki któremu w każdej chwili mogę powtórzyć słówka z zajęć.
Podoba mi się możliwość doszkalania się dzięki newsletterowi.
Tak trzymaj, powodzenia w rozwijaniu szkoły! 😉

Sylwia Rosa

 

 

Jeśli powyższe wypowiedzi zaciekawiły Cię i chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat aktualnej oferty kursów grupowych, możesz zrobić kilka rzeczy:

  • zajrzeć do zakładki „kursy grupowe” i sprawdzić, czy prowadzimy aktualnie rekrutację do nowych grup. Jeśli nie…
  • …mimo wszystko napisz do nas na poprostu(at)mowdomnie.pl lub wypełniając formularz poniżej – być może w którejś grupie zwolniło się miejsce, tylko nie zdążyliśmy umieścić informacji na stronie.
  • Zapisz się na newsletter – dzięki temu poznamy się trochę lepiej i będziesz na bieżąco z życiem szkoły.

 

Do zobaczenia – na kursie lub wirtualnie 🙂

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *