O Mów Do Mnie!


Bardzo lubię rozmawiać z ludźmi. Poznawać ich, odkrywać ich talenty. Kocham też języki obce, są obecne w moim życiu od najmłodszych lat. Inne pasje pojawiały się i znikały, a one wciąż przy mnie trwają. Z połączenia tych dwóch „mocy” powstało Mów do mnie!. Jest to przestrzeń, w której pomagam klientom osiągnąć ich cele – językowe. Dla niektórych motywacją do nauki nowego języka jest zagraniczna podróż, inni chcieliby godnie reprezentować swoją firmę. Każdy powód jest ważny i wymaga odpowiedniego podejścia i metody nauki. Jakie efekty przynosi moja praca, możesz przeczytać poniżej:

 

Bartek: TyBarteklko dzięki Oli lekcjom wciąż jeszcze żyję 🙂

Dwa miesiące przed wyjazdem do Gruzji przyszliśmy do Oli ze znajomymi i powiedzieliśmy, że musimy się nauczyć rosyjskiego, żeby przeżyć. Chcemy umieć powiedzieć „Skąd odjeżdża autobus do Tbilisi?” „Jak wysoko w górach leży śnieg?” i „To bardzo miło z Waszej strony, ale my już naprawdę nie chcemy więcej wódki!”. A Ola osiągnęła z nami o wiele więcej! Zakryjcie uszy, bo zaraz po powrocie, po dwóch miesiącach nauki napisaliśmy na lekcji piosenkę o gruzińskim psie, którego spotkaliśmy: „Oh sabaka, sabaka, pacziemu my wcziera Cjebje jesio nie znaaali, a sjewodnia Ty nasz ekskursowod” – śmiejemy się do dziś.

To chyba kwintesencja Oli lekcji – skuteczność i porządna porcja humoru!

 

Emilka: Angielski z Olą? Tak, to świetny pomysł, szczególnie jeśli chcesz przełamać barierę językową. Ola często powtarza mi: „Mów do mnie!” i nieważne jest, ile robię błędów. Najważniejsze, żebym zaczęła mówić, a z czasem mój angielski będzie coraz lepszy.

Polecam lekcje z Olą! 🙂

Znajomość języków obcych zawdzięczam w znacznej mierze nauce w klasie dwujęzycznej niemiecko-polskiej w XVII LO im. A. Frycza Modrzewskiego w Warszawie oraz studiom w Instytucie Lingwistyki Stosowanej UW. Dzięki tej specjalizacji posiadam zarówno uprawnienia nauczycielskie, jak i tłumaczeniowe.

Wiedzę z zakresu nauczania języków obcych uzyskaną podczas studiów uzupełniam przez kursy online oraz warsztaty rozwojowe, przede wszystkim z zakresu kreatywności i wykorzystania wszystkich zmysłów do postrzegania świata i nauki. Ukierunkowanie na cel to efekt edukacji w Centrum Edukacji Liderskiej oraz Uniwersytecie Otwartym UW.

Ciekawa historia jest też związana z samą nazwą szkoły, ale o tym mogę opowiedzieć podczas pierwszej lekcji. Umów się na nią!