Angielski dla coachów i psychologów – 4 things that make you happy


W Warszawie i innych dużych miastach w Polsce pracuje coraz więcej obcokrajowców, którzy nie znają języka polskiego. Jako pracownicy korporacji świetnie się jednak komunikują po angielsku. Część z nich mogłaby zostać klientami naszych rodzimych psychologów i coachów, gdyby tylko ci wystarczająco dobrze znali angielski i potrafili poprowadzić w tym języku sesje.

Z drugiej strony szeroka gama narzędzi online umożliwia nam promowanie się za granicą i docieranie do osób, które chciałyby odbywać spotkania przez Skype czy inny komunikator. Dzięki temu można nie tylko zwiększyć swoją potencjalną grupę odbiorców, ale też zwiększyć zarobki czy pracować w bardziej korzystnych godzinach.

angielski dla coachów

W związku z tym, że coaching jest moim drugim zawodem i pasją, doszłam do wniosku, że chętnie poprowadziłabym kurs angielskiego właśnie dla coachów i psychologów. Mogą z niego również skorzystać osoby po prostu zainteresowane rozwojem osobistym, które chciałyby uczyć się języka w oparciu o autentyczne materiały dotyczące psychiki, duchowości i podobnych tematów.

 

 

Właśnie z myślą o takich osobach powstał nasz pierwszy zestaw ćwiczeń do nauki angielskiego dla coachów, psychologów i nie tylko.

Co w nim znajdziesz? Przede wszystkim lekki, ciekawy tekst z wyjaśnieniem nowych wyrażeń, gotowy zestaw słówek do nauki w aplikacji online, ćwiczenia leksykalne z odpowiedziami oraz pytania otwarte.

Brzmi dobrze? Pobierz więc plik i daj znać, jak Ci się podobało, jakie tematy interesowałyby Cię na przyszłość.

Chcesz więcej takich materiałów do samodzielnej nauki? Zajrzyj do naszego ostatniego postu o dowcipach.

A jeśli szukasz regularnych zajęć angielskiego, które również skupiałyby się na temacie coachingu i psychologii, dołącz do naszych zajęć stacjonarnych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *